Beata Boruszkowska

   Trener
   Analityk i Doradca Finansowy
   Przedsiębiorca
   Księgowa
   Konsultant

 

 

Absolwentka Akademii Trenera Biznesu w ramach studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Przedsiębiorca, księgowa, analityk i doradca finansowy. Od roku 1997 związana z rachunkowością. W roku 2002 uzyskała Świadectwo Kwalifikacyjne nr 32376/02 Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. I tak od roku 2006 rozpoczęła przygodę z własnym biznesem. Otworzyła biuro rachunkowe. Dzięki tej działalności zaczęła spełniać swoje marzenia pomagając w zakładaniu i prowadzeniu działalności o różnych profilach. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w roku 2010 ukończyła kurs pedagogiczny, który umożliwił prowadzenie szkoleń zawodowych i w ten sposób łącząc praktykę z wiedzą efektywnie realizuje się w szkoleniach z zakresu rachunkowości, kadr i płac i innych związanych z prowadzeniem biznesu.

Od roku 2010 aktywny członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz  sygnatariusz Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.