Ewa Grudzień

   Trener Biznesu / Coach
   Menedżer ds. Szkoleń i Konferencji
   Menedżer ds. Imprez Integracyjnych
  Master Trener NLP
   Certyfikowany Konsultant MindSonar
   ewa@isd.pl
 
Trener, Coach oraz Menadżer sprzedaży i obsługi klienta. Prowadzi szkolenia od 1999 roku. Trener systemu TeTa Software Inc. Z wykształcenia pedagog, z doświadczenia zawodowego handlowiec, menadżer i trener. Specjalizuje się w szkoleniach oraz współtworzy programy szkoleniowe z zakresu: sprzedaży bezpośredniej, sprzedaży przez telefon, obsługi klienta, negocjacji handlowych, zarządzania sobą w czasie, komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów w grupie, skuteczności osobistej i asertywności, motywacji i automotywacji, zmiany przekonań, spójności w działaniu, treningi budowania zespołu.Współpracowała przy realizacji projektów tzw. „tajemniczego klienta” między innymi dla firm Praktiker Polska Sp. z o.o oraz Toyota Motor Poland. W ramach których badała przez telefon i osobiście kompetencje zawodowe pracowników na różnych poziomach organizacyjnych z zakresu: obsługi klienta; umiejętności budowania długofalowej współpracy z klientem; sprzedaży; umiejętności interpersonalnych; umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w procesie obsługi klienta i sprzedaży; znajomości i przestrzegania wewnętrznych procedur firmy.

W opracowywaniu programów szkoleniowych oraz prowadzeniu treningów wykorzystuje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte jako pedagog, handlowiec, pomysłodawca eventów oraz menadżer (pięcioletnie doświadczenie menadżerskie jako Sales & Marketing Manager w International Communication Sp. z o.o., dwuletnie doświadczenie menadżerskie jako koordynator eventów i szkoleń, dwuletnie doświadczenie zarządzania sprzedażą powierzchni reklamowych dla Wydawnictw International Connections Company i CP Group, siedmioletnie doświadczenie w negocjowaniu z dużymi korporacjami).

Będąc praktykiem sama jednocześnie uczestniczy w ciągłym procesie doskonalenia zawodowego u takich autorytetów z dziedziny wprowadzania zmian i zastosowań praktycznych, jak: Laureli Blyth, Nathaniel Branden, Hermann Müller Walbrodt, Tadeusz Niwiński, David Neenan, Iza i Marek Rudzińscy, Dr Joy Manne, Frank Farrelly, Suzi Smith, Robert Dilts, Richard Bandler, John la Valle i inni.

Zainteresowania: muzyka klasyczna, żeglarstwo, windsurfing, podróże, narciarstwo.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.