Jacek Czapski

Trener Biznesu – standard efektywności  HRD BP
Coach ICF
Praktyk Biznesu
Trener NLP
Trener metody Transforming Communication™

 


21 lat doświadczenia jako Trener Biznesu i Coachingu. Projekty rozwojowe prowadzi od 09.1997

Projektuje szkolenia i inne projekty rozwojowe oraz ocenę efektów wykorzystując Standard HRD BP – posiada certyfikat wydany przez Polish Society Training & Development.

Jest trenerem i coachem wywodzącym się z praktyki biznesowej. Łączy doświadczenie biznesowe z wiedzą psychologiczną pracą na procesie grupowym. Dba o wypracowanie konkretnych rozwiązań jak i znalezienie motywacji do wdrożenia ich w praktykę i osiągnięcie nowych celów biznesowych.

Prowadzi szkolenia, coaching, konsultacje,  wspierając rozwój różnych organizacji, zespołów i osób z różnych grupy zawodowych:  przemysł – różne gałęzie, prywatna służba zdrowia,  firmy farmaceutyczne, banki i ubezpieczenia, usługi, handel, izby celne, urzędy administracji samorządowej i rządowej,  transport – PKP IC i firmy logistyczne.  Pracował z małymi firmami rodzinnymi jak dla dużych organizacji międzynarodowych czy spółek skarbu państwa albo jednostek administracji samorządowej i publicznej. Diagnozując potrzeby / cele rozwoju kompetencji i budując programy rozwojowe pracuje w oparciu konkretne sytuacje zawodowe uczestników i wykorzystuje kompetencje potwierdzone certyfikatem HRD BP. Wspiera też na różnych płaszczyznach wdrażanie kompetencji przez pracowników i całe zespołów. Dlatego przygotowuje i realizuje m.in. projekty efektywnie wspierające osiąganie mierzalnych celów biznesowych.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.