Łukasz Siemborski

 Trener Biznesu
  Coach
  Praktyk Biznesu

 
 
 
 
 
18 lat doświadczenia jako Trener Biznesu. Rozpoczynał jako przedstawiciel handlowy. Zarządzał oddziałem detalicznym AIG Bank Polska S.A. Współpracował z ING Usługi Finansowe S.A. jako: Doradca/Mentor, Menedżer oraz Trener Regionalny. Odpowiadał za rozwój Bancassurance w Północnym Regionie Banku BGŻ S.A., z nadwyżkami realizując założone cele. Wdrażał strategię wspierającą realizację standardów jakości obsługi, co przyczyniło się do poprawy wyników w zewnętrznych rankingach Banku.

Do prowadzonych projektów podchodzi z dużym zaangażowaniem od etapu poznawania aktualnej sytuacji Klienta, aż po zaplanowanie działań zwiększających poziom wdrożenia rozwijanych podczas szkoleń kompetencji.

Posiada dużą elastyczność w angażowaniu uczestników do poszukiwania optymalnych dla siebie metod działania. Klienci cenią go za umiejętność przeniesienia swojego doświadczenia biznesowego na salę szkoleniową.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.