Mariusz Krzemiński

   Aktor / Lektor / Konferansjer
   Reżyser / Scenarzysta
   Trener
   Instruktor Teatralny

 

 

Ma doświadczenie pracy z grupami kilkudziesięciu, kilkuset oraz kilkudziesięciu tysięcy osób. Wplata w szkolenia praktyczne umiejętności zdobyte podczas pracy w Teatrze, Telewizji, Filmie. Wieloletnia praca w mediach oraz prowadzenie konferencji, festiwali i koncertów pozwalają mu relizować szkolenia oparte na doświadczeniu i praktyce. Ma w dorobku sto kilkadziesiąt imprez i eventów poprowadzonych w roli Konferansjera.

„Zdarzyło mi się mieć przed sobą przy okazji prowadzenia strefy kibica podczas Euro 2012, ponad sześćdziesiąt tysięcy osób. Ja mikrofon i 60 000 ludzi. Rozwrzeszczany tłum skandujący pewne hasła o PZPN... Trzeba było wejść na scenę, przekonać do siebie, zapanować nad sytuacją tak by ludzie nadal dobrze się bawili ale już inaczej, poprowadzić dalej imprezę. Czy to jest wielki stres? A jak to się ma do prowadzenia transmisji telewizyjnej „live” - kiedy każdy błąd trafi bezpośrednio do dwóch milionów oglądających?  A jak to się ma do prelekcji przed 12 osobami pośród których jest Twój przyszły pracodawca, od którego zależeć może najbliższe 10 lat Twojego dostatniego życia? Każde wystąpienie wiąże się ze stresem – trzeba tylko wiedzieć jak nad nim panować, co zrobić by nie przeszkadzał, a motywował. Popracujemy nad tym!” 

Reporter i lektor telewizyjny TVP1, WOT, Polsat, TVN, Polsat Cafe, Discovery, BBC (w tym programy „LIVE”).

Scenarzysta oraz realizator filmów i eventów marketingowych. Reżyser spektakli i show edukacyjnych z użyciem „Avatarów”, technologii animacji postaci komputerowych na żywo dla Digital Emotions.

Wykształcenie:

  • Magister Sztuki, Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Aktorski
  • Dyplom „Instruktora Teatralnego”, Absolwent Studia Dramatycznego przy Teatrze Ochoty

Aktor Teatru Ateneum im. Stanisława Jaracza w Warszawie. Asystent reżysera przy spektaklach „Odejścia” reż. Izabela Cywińska, „Kolaboracja reż Tomasz Zygadło, „Noc z Don Juanem” reż. Waldemar Matuszewski.

Aktor w teatrach: Narodowy, Bajka, Capitol. Kilkadziesiąt epizodów filmowych i Teatru Telewizji, na stałe aktor serialu Klan, szczegółowe informacje na www.filmpolski.pl

Współpracuje jako Konferansjer podczas projektu Warsztat „AKADEMIA FILMOWA”; Warsztat „TEATR”; „Warsztat pracy zespołowej - Zespół doskonały jak ORKIESTRA”.

Trener Akademii Trenera Biznesu na WSB.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.