Pedro Pedrito

Muzyk Instrumentalista
Kompozytor
Aaranżer
Pianista
Perkaszenista
Pedagog
 

Pracował w Teatrze Muzycznym ROMA i w Filharmonii Narodowej w Warszawie.
Realizował wiele opraw muzycznych do programów telewizyjnych (głównie dla TVN: oprawa muzyczna i występy w cotygodniowych odcinkach programu "Ananasy z mojej klasy"). Był także kierownikiem muzycznym projektu "Klan na żywo", tj, serii koncertów odbywających się w Polsce z udziałem wszystkich aktorów tej popularnej telenoweli. Koncertowy finał trasy obejrzało w Spodku Katowickim ponad 8 tyś. widzów.

Twórca oprawy muzycznej prezentowanej w Aulii Pawła VI podczas urodzin Jana Pawła II przez dziecięcy chór Tow. Muz. im. Karola Szymanowskiego.

Jako pasjonat muzyki klasycznej i komentator muzyczny (w ramach współpracy z Radiem Łódź), uczestniczył w takich wydarzeń artystycznych jak.: Festiwal Mozartowski w Salzburgu, Festiwal Wagnerowski w Bayreuth, w spektaklach w Coven Garden i koncertach w Royal Albert Hall w Londynie.

Założyciel oraz współzałożyciel wielu projektów latynoskich w Polsce: Sabor Candela, Muito Legal czy Gabán Azul. Oprócz występów w kraju, najcześciej występuje w Japonii, w charakterze pianisty-akompaniatora i aranżera.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.