Przemysław Lelewski

   Trener / Coach ICC
   Instruktor Team-Building
   Ratownik
   Organizator / Koordynator Eventów
   Specjalista ds. Kadr i Rekrutacji
   Wykładowca Akademicki
   Nauczyciel Dyplomowany
   przemyslaw.lelewski@isd.pl

Współpracuje z wieloma ośrodkami akademickimi m.in. Uniwersytetem Mikołaja Kopernika, Uniwersytetem Śląskim, Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu, Toruńską Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości. Posiada długoletnie doświadczenie w integrowaniu i budowaniu skutecznych zespołów oraz koordynowaniu przedsięwzięć o zasięgu ogólnopolskim.
Specjalizuje się w szkoleniach z team-buildingu z elementami pierwszej pomocy, zarządzania zespołem w kryzysie i outdooru edukacyjnego. Praktyk działający i nabierający umiejętności współpracy w strukturach ZHP. Propagował w Polsce ideę military - survival w latach 90-tych, prowadził i współtworzył pierwsze obozy i ośrodki survivalowe.  Brał czynny udział zarówno jako uczestnik, jak i instruktor-organizator w wielu przedsięwzięciach o charakterze extremalnym np. Marlboro Adventure Team, Selekcja, Lion Cup, Ogólnopolska Gra Specjalnościowa. Przeszedł szkolenia specjalnościowe prowadzone przez 25 Dywizję Kawalerii Powietrznej, 1 Pułk Specjalny Komandosów, Polski Związek Alpinizmu, stowarzyszenie Kabar, Ranger Survival Club. Ukończył Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy uzyskując tytuł Ratownika. Współpracował i szkolił podmioty podległe MON, MSWiA i MSZ.

Potrafi swoje doświadczenie praktyczne połączyć  z teorią tworząc niezapomniane i wartościowe szkolenia outdoorowe – łączące sferę integracji i zabaw motywujących zespolone z celami edukacyjnymi (np. komunikacja, radzenie sobie ze stresem, konfliktem). Potrafi dopasować szkolenia do najbardziej wymagającego klienta począwszy od poziomu pleasure poprzez adventure, a dla najbardziej wymagających osiągając poziom extreme.
Mając wieloletnie doświadczenie pedagogiczne prowadzi treningi dla trenerów z zakresu metodyki szkoleń i pracy z grupą szkoleniową. Tworzy warsztaty z autoprezentacji, wystąpień publicznych i komunikacji interpersonalnej. Wykorzystuje do osiągania najlepszych efektów najnowsze trendy metodyczno – dydaktyczne oraz badania socjologiczno – psychologiczne, przygotowuje do trudnej pracy przyszłych nauczycieli będąc ich opiekunem podczas praktyk i szkoły ćwiczeń.

Ulubiona maksyma:
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a dobrych pracowników… w terenie!

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.